Dapper-Style-Clothes-for-Menaa-14

چه رنگی برای فصل بهار و تابستان؟!

یکی از نکاتی که برای خوش پوش و خوشتیپ بودن باید به آن ها توجه کنیم اینست که در هر فصل لباس متناسب با همان فصل را برای پوشیدن انتخاب کنیم. دقت در نحوه ی رنگ های متناسب با همان فصل نیز در این کار به ما بسیار کمک می کند.

فصل بهار

به دلیل این که در فصل بهار اغلب رنگ چشم ها روشن تر و درخشان تر به نظر می رسد. برای فصل بهار رنگ های گرم مناسب ترین رنگ ها هستند. رنگ های گرمی همانند هلویی ، مسی ، زردطلایی ، مرجانی و قهوه ای می تواند انتخاب خوبی باشد. آبی روشن ، سبز روشن و آبی غنی نیز انتخاب خوبی است. به جای استفاده از رنگ سفید در فصل بهار بهتر است از رنگ های عاجی و کرمی استفاده کنید.

فصل تابستان
بهترین انتخاب برای فصل تابستان آبی رنگ و رو رفته و صورتی چرک است. پوست شما نیز می تواند زمینه ای صورتی یا صورتی هلویی داشته باشد. رنگ چشم ها روشن و موها به رنگ روشن یا بلوند و یا بلوند تیره باشد. بهتر است در تابستان از رنگ هایی با زمینه و سایه روشن گرم و یا رنگ های خاموش یا زمینه ی خنک (رنگ های روشن با زمینه طبیعت) استفاده نمائید. برخی از این رنگ های تابستان عبارتند از : صورتی رز مانند ،خاکی ،زرد کم رنگ ،بنفش کمرنگ یا بنفش مایل به ارغوانی سیر یا آبی پودر . همچنین یک رنگ سفید ملایم نیز می تواند برای این فصل رنگ مناسبی باشد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *